Усі готові домашні завдання з поясненнями та рекомендаціями. 10 клас. Розв'язання вправ та завдань до усіх основних шкільних підручників. - Кравченко П.
Кравченко П.

Усі готові домашні завдання з поясненнями та рекомендаціями. 10 клас. Розв'язання вправ та завдань до усіх основних шкільних підручників.

Автор Кравченко П.
Издательство Торсінг Плюс
Формат DJVU
Рейтинг книги
0.00
(оценок < 5)
0 10

Якісна і найповніша збірка для батьків! (та учнів ;) )) Посібник містить рішення вправ і завдань з поясненнями та рекомендаціями до усіх основних і додаткових підручників, що відповідають переліку підручників і навчальних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. У виданні запропоновані рішення з таких предметів: алгебра, геометрія, фізика (2 підручники), хімія (2 підручники), інформатика (2 підручники), українська мова, англійська мова, французька мова, німецька мова, біологія (лабораторні роботи), історія України та Всесвітня історія (в датах та персоналіях), ОБЖ (реферати), географія (реферати). Допоможіть дитині - поясніть незрозуміле! Усі підручники, до яких наведено розв'язання вправ та завдань, відповідають навчальному плану Міністерства освіти і науки України.  X